آموزش غیر حضوری گردشگریدوره های آموزش غیر حضوری

آموزش گردشگری-غیر حضوری مدیر دفاتر گردشگری

آموزش گردشگری-غیر حضوری مدیر دفاتر گردشگری

امروز دنیا به سمت آموزش های غیر حضوری پیش می رود و در بسیاری از دانشگاههای معتبر جهان،آموزش مجازی تا مقطع دکتری وجود دارد. این در صورتی است که هنوز ملت ایران در استفاده از آموزش های الکترونیکی بسیار ضعیف هستند. که البته دلایل بسیاری دارد که در این مقاله نمی گنجد.

گروه آموزشی نوشیجان که توسط گروهی متخصص در زمینه هتلداری ، تشریفات و گردشگری اداره می شود سعی کرده تا با تولید محتوا در زمینه تخصصی بتوانند دانش کاربران را افزایش دهد.

دلیل آموزش مجازی گردشگری و هتلداری  در این وبسایت فقط و فقط به خاطر درخواست های کاربران بوده است و ما سعی داشتیم تا در به اشکال مختلف از طریق جزوات متنی و یا از طریق وبینار و کاملا مستقیم که در یک طرف مدرس و در طرف دیگر کاربر قرار گیرد این آموزش ها را ارائه دهیم.

پیشنهاد می‌کنیم ببینید  آزمون غیر حضوری برنامه ریزی جشن ها و تشریفات

گروه آموزشی نوشیجان  بصورت حضوری و مجازی آمادگی خود را جهت توانمند سازی مدیران آژانس های گردشگری اعلام می دارد. در این آموزش ها بیشتر بر محوریت بازاریابی و مهمانوازی قرار داد تا مدیران بتوانند از طریق مشتری مداری به کسب و کار خود رونق دهند.

مدارک مورد نیاز:

عکس ۳*۴ زمینه سفید

صفحه اول شناسنامه

صفحه اول کارت ملی

لطفا فرم ذیل را کامل کنید تا در اسرع وقت همکاران بخش آموزش با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام دهند. و اطمینان داشته باشید بعد از ثبت نام ما شما را بصورت آنلاین پشتیبانی می نماییم

آزمون میان ترم شما بصورت آنلاین برگزار میگردد اما برای آزمون پایان ترم (حضوری) بادریافت کارت از اینجا در آزمون جامع پایان ترم شرکت نموده و بعد از شما آزمون عملی (حضوری) گرفته می شود که پس از قبولی در هر دو آزمون موفق به دریافت گواهینامه میگردید

[divider]

[highlight]فرم ثبت نام آموزش مجازی گردشگری[/highlight]

  • Max. file size: 256 MB.
  • Max. file size: 256 MB.
  • Max. file size: 256 MB.

[divider]

جزوه ، سوال  و رئوس مطالب دفاتر خدمات گردشگری را از اینجا دریافت کنید

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا