خانه / دوره های آموزش غیر حضوری / آموزش غیر حضوری گردشگری / آموزش گردشگری-غیر حضوری مدیر دفاتر گردشگری
آموزش گردشگری-غیر حضوری مدیر دفاتر گردشگری

آموزش گردشگری-غیر حضوری مدیر دفاتر گردشگری

جهت حمایت از ما، لطفا امتیاز این پست را از طریق ستاره های بالا مشخص کنید (فقط بر روی ستاره ها کلیک کنید)

آموزش گردشگری-غیر حضوری مدیر دفاتر گردشگری

امروز دنیا به سمت آموزش های غیر حضوری پیش می رود و در بسیاری از دانشگاههای معتبر جهان،آموزش مجازی تا مقطع دکتری وجود دارد. این در صورتی است که هنوز ملت ایران در استفاده از آموزش های الکترونیکی بسیار ضعیف هستند. که البته دلایل بسیاری دارد که در این مقاله نمی گنجد.

گروه آموزشی نوشیجان که توسط گروهی متخصص در زمینه هتلداری ، تشریفات و گردشگری اداره می شود سعی کرده تا با تولید محتوا در زمینه تخصصی بتوانند دانش کاربران را افزایش دهد.

دلیل آموزش مجازی گردشگری و هتلداری  در این وبسایت فقط و فقط به خاطر درخواست های کاربران بوده است و ما سعی داشتیم تا در به اشکال مختلف از طریق جزوات متنی و یا از طریق وبینار و کاملا مستقیم که در یک طرف مدرس و در طرف دیگر کاربر قرار گیرد این آموزش ها را ارائه دهیم.

گروه آموزشی نوشیجان  بصورت حضوری و مجازی آمادگی خود را جهت توانمند سازی مدیران آژانس های گردشگری اعلام می دارد. در این آموزش ها بیشتر بر محوریت بازاریابی و مهمانوازی قرار داد تا مدیران بتوانند از طریق مشتری مداری به کسب و کار خود رونق دهند.

مدارک مورد نیاز:

عکس ۳*۴ زمینه سفید

صفحه اول شناسنامه

صفحه اول کارت ملی

لطفا فرم ذیل را کامل کنید تا در اسرع وقت همکاران بخش آموزش با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام دهند. و اطمینان داشته باشید بعد از ثبت نام ما شما را بصورت آنلاین پشتیبانی می نماییم

آزمون میان ترم شما بصورت آنلاین برگزار میگردد اما برای آزمون پایان ترم (حضوری) بادریافت کارت از اینجا در آزمون جامع پایان ترم شرکت نموده و بعد از شما آزمون عملی (حضوری) گرفته می شود که پس از قبولی در هر دو آزمون موفق به دریافت گواهینامه میگردید

فرم ثبت نام آموزش مجازی گردشگری

رئوس مطالب دفاتر خدمات گردشگری را از اینجا دریافت کنید

 

درباره ی گروه آموزشی نوشیجان

گروه آموزشی نوشیجان حـاصل یـک تفـکر تـحول گـرا و خلاق مـحور اسـت ، فـعالـیت ما بر سه محور آموزش حضوری در محل کارشما، آموزش های غیرحضوری(مجازی) و محصولات آموزشی می چرخد و تمام سعی ما بر این خواهد بود که همیشه مشتریانی راضی و وفادار گرد هم آوریم.
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید