کارگاه وسمینارها

آموزش کامل کارکنان خدماتی شرکت پرداخت الکترونیک سداد

4.9/5 - (15 امتیاز)

آموزش کامل کارکنان خدماتی شرکت پرداخت الکترونیک سداد

دوره آموزش تشریفات و نظافت ویژه کارکنان خدماتی شرکت پرداخت الکترونیک سداد در روز جمعه مورخه 23 آذرماه در محل شرکت برگزار گردید

.مدرس این دوره آقای حسین رحمتیان ابتدا با طرح سوالاتی به ارزیابی شغلی شرکت کنندگان پرداخته و سطح آموزش را مشخص گردانید

شرکت کنندگان در دوره نیروهای جوان بوده و کم و بیش از انجام امور محوله مطلع بودند .

آموزش پذیراییآموزش کارکنان شرکت سداد

در ابتدا رعایت آداب معاشرت و ارتباطات سازمانی نسبت به همکاران و مهمانان به صورت کامل توضیح داده شد و در مرحله بعد به صورت کاملا مبسوط به ردیف شغلی هر یک پرداخته شد.

در ادامه به شرکت کنندگان چگونگی پذیرایی و میزبانی برای مهمانان ویژه و خیلی ویژه و همچنین طرز چیدمان و جمع آوری میز جلسات و فرآوری نوشیدنی های گرم به افراد تشریفاتی آموزش داده شد.

روش بکار گیری و استفاده از شوینده ها،ضد عفونی کننده هاو ابزار مختلف در اختار نظافت چیان اداری قرار داده شد.

پیشنهاد می‌کنیم ببینید  آموزش کارکنان تشریفات و میزبان رستوران هتل ۵ ستاره امیر کبیر اراک

در این دوره به دلیل هم تراز بودن شغلی نیروهای خدماتی که شامل آبدارچیان و نظافت کاران بود از هر دو گروه خواسته شد تا اتمام دوره آموزشی در کلاس حضور داشته باشند.

رئوس مطالب آموزش کامل کارکنان خدماتی را از اینجا دریافت کنید. رزومه مدررسان را از این بخش ببینید. و جهت مشاوره و قرارداد آموزشی از بخش تماس با ما ارتباط بگیرید.

آموزش کامل کارکنان خدماتی سداد آموزش کامل کارکنان خدماتی سداد آموزش کامل کارکنان خدماتی سداد آموزش کامل کارکنان خدماتی سداد

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
سلام!

اگر سوال شما در سوالات متداول نیست ما آماده پاسخگویی هستیم

  • گروه آموزشی نوشیجان از سال 1384 با شماره ثبت 25673 فعالیت می نماید. و دارای نماد اعتماد و نماد ساماندهی از مرکز توسعه تجارت الکترونیک است که در قسمت پایین سایت قابل مشاهده است.
  • بعد از خرید هر فایل یا دوره شما می توانید نام خود را در نوار بالای سایت در جلو پنل کاربری مشاهده نمایید. اگر روی پنل کلیک نمایید وارد پنل کاربری شده و در آنجا از طریق دانلود ها به فایل دانلودی و دروره ها که با رنگ قرمز مشخص شده به دوره های آموزشی دسترسی خواهید داشت.
  • شما می توانید از طریق لینک زیر دوره مورد نظر خود را انتخاب نموده و جهت برگزاری دوره در محل خودتان با جهت مشاوره تماس بگیرید. https://www.nooshijanco.ir/karkonan
SocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocial