کارگاه وسمینارها

برگزاری دوره پیشخدمت اداری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری

4.9/5 - (22 امتیاز)

برگزاری دوره پیشخدمت اداری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری

دوره آموزشی پیشخدمت اداری در دو روز به مدت 12 ساعت در نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در خصوص کارکنان خدماتی این نهاد برگزار گردید در شروع جلسه بعد از معرفی و اهمیت دوره آزمون pre-test برگزار شد. در این دوره پرسنل نظافتچی و آبدارچی شرکت داشتند که وظایف شغلی هر یک به تفکیک آموزش داده شد.

در خلال برگزاری دوره بصورت عملی افراد مورد آزمون قرار می گرفتند . تا روند تاثیر گذاری و یادگیری بصورت کارا پیش رود. در پایان آزمون POST-TEST گرفته شد تا تطبیق قبل از آموزش و بعد از آموزش بدست آید. بعد از دوره سرپرستان توجیح شدند تا با داشتن فرم های مخصوص بتوانند موارد ارزیابی و کنترل رفتاری افراد را به عهده بگیرند.

برگزاری دوره پیشخدمت اداری توسط جناب آقای حسین رحمتیانبرگزاری دوره پیشخدمت اداری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری 1

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
سلام!

اگر سوال شما در سوالات متداول نیست ما آماده پاسخگویی هستیم

  • گروه آموزشی نوشیجان از سال 1384 با شماره ثبت 25673 فعالیت می نماید. و دارای نماد اعتماد و نماد ساماندهی از مرکز توسعه تجارت الکترونیک است که در قسمت پایین سایت قابل مشاهده است.
  • بعد از خرید هر فایل یا دوره شما می توانید نام خود را در نوار بالای سایت در جلو پنل کاربری مشاهده نمایید. اگر روی پنل کلیک نمایید وارد پنل کاربری شده و در آنجا از طریق دانلود ها به فایل دانلودی و دروره ها که با رنگ قرمز مشخص شده به دوره های آموزشی دسترسی خواهید داشت.
  • شما می توانید از طریق لینک زیر دوره مورد نظر خود را انتخاب نموده و جهت برگزاری دوره در محل خودتان با جهت مشاوره تماس بگیرید. https://www.nooshijanco.ir/karkonan
SocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocial