خانه / کارگاه وسمینارها / برگزاری دوره پیشخدمت اداری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
برگزاری دوره پیشخدمت اداری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری

برگزاری دوره پیشخدمت اداری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری

جهت حمایت از ما، لطفا امتیاز این پست را از طریق ستاره های بالا مشخص کنید (فقط بر روی ستاره ها کلیک کنید)

برگزاری دوره پیشخدمت اداری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری

دوره آموزشی پیشخدمت اداری در دو روز به مدت 12 ساعت در نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در خصوص کارکنان خدماتی این نهاد برگزار گردید در شروع جلسه بعد از معرفی و اهمیت دوره آزمون pre-test برگزار شد. در این دوره پرسنل نظافتچی و آبدارچی شرکت داشتند که وظایف شغلی هر یک به تفکیک آموزش داده شد.

در خلال برگزاری دوره بصورت عملی افراد مورد آزمون قرار می گرفتند . تا روند تاثیر گذاری و یادگیری بصورت کارا پیش رود. در پایان آزمون POST-TEST گرفته شد تا تطبیق قبل از آموزش و بعد از آموزش بدست آید. بعد از دوره سرپرستان توجیح شدند تا با داشتن فرم های مخصوص بتوانند موارد ارزیابی و کنترل رفتاری افراد را به عهده بگیرند.

CIMG0257 - برگزاری دوره پیشخدمت اداری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری CIMG0256 - برگزاری دوره پیشخدمت اداری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
CIMG0258 - برگزاری دوره پیشخدمت اداری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری CIMG0255 - برگزاری دوره پیشخدمت اداری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری

 

درباره ی گروه آموزشی نوشیجان

گروه آموزشی نوشیجان حـاصل یـک تفـکر تـحول گـرا و خلاق مـحور اسـت ، فـعالـیت ما بر سه محور آموزش حضوری در محل کارشما، آموزش های غیرحضوری(مجازی) و محصولات آموزشی می چرخد و تمام سعی ما بر این خواهد بود که همیشه مشتریانی راضی و وفادار گرد هم آوریم.
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید