اخبار

برگزاری مسابقات کشوری داژبال در استان ایلام در بخش بانوان

4.8/5 - (19 امتیاز)

برگزاری مسابقات کشوری داژبال در استان ایلام در بخش بانوان

ورزش داژبال یکی از ورزشهای فدراسیون ورزشهای همگانی می باشد که اولین مسابقه در سطح کشور در رده سنی بزگسالان در بخش بانوان  در ایلام برگزار شد

از اصفهان نیز  یک تیم 6 نفره به همراه مربی و سرمربی خانم ونوس ملک محمودی اعزام شدند که در میان آنها دو نفر از فراگیرا ن رشته گردشگری ورزشی به انتخاب آقای علی پیروزمند رییس کمیته داژبال حضور داشتندخانم ها شکیبا خلیلی و الهه محسن زاده از نفرات انتخابی مرکز آموزش هتلداری و گردشگری بودند که توانستندبه این مسابقات راه پیدا کنند متاسفانه به دلیل تمرین کوتاه و عدم هماهنگی بین بازیکنان تیم اصفهان با کسب مقام پنجم از ده تیم اعزامی از دور مسابقات حذف گردید.

مسابقه داژبال

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
سلام!

اگر سوال شما در سوالات متداول نیست ما آماده پاسخگویی هستیم

  • گروه آموزشی نوشیجان از سال 1384 با شماره ثبت 25673 فعالیت می نماید. و دارای نماد اعتماد و نماد ساماندهی از مرکز توسعه تجارت الکترونیک است که در قسمت پایین سایت قابل مشاهده است.
  • بعد از خرید هر فایل یا دوره شما می توانید نام خود را در نوار بالای سایت در جلو پنل کاربری مشاهده نمایید. اگر روی پنل کلیک نمایید وارد پنل کاربری شده و در آنجا از طریق دانلود ها به فایل دانلودی و دروره ها که با رنگ قرمز مشخص شده به دوره های آموزشی دسترسی خواهید داشت.
  • شما می توانید از طریق لینک زیر دوره مورد نظر خود را انتخاب نموده و جهت برگزاری دوره در محل خودتان با جهت مشاوره تماس بگیرید. https://www.nooshijanco.ir/karkonan
SocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocial