خانه / محصولات آموزشی / دانلود جاذبه های گردشگری : ورزنه به صورت ورد
دانلود جاذبه های گردشگری: ورزنه

دانلود جاذبه های گردشگری : ورزنه به صورت ورد

جهت حمایت از ما، لطفا امتیاز این پست را از طریق ستاره های بالا مشخص کنید (فقط بر روی ستاره ها کلیک کنید)

دانلود جاذبه های گردشگری : ورزنه به صورت ورد

ورزنه یکی از بی نظیر ترین بخش های شهرستان استان اصفهان است که به دلیل موقعیت خاص و ویژه این بخش باعث جذب تعداد زیادی توریست داخلی وخارجی شده است.در مقاله ای که به صورت ورد و در 10 صفحه و قابل ویرایش برای شما دوستان عزیز آماده شده استسعی کردیم تمام آنچه لازم بوده برای آشنایی شما با این بخش را در قالب نوشتار عنوان کنیم.

موقعیت جغرافیایی بن رود

 بخش بن رود یکی از بخش های شهرستان اصفهان است و ورزنه – که با 12000 نفر جمعیت پر جمعیت تراز بخشهای  دیگر جنوب اصفهان است – در مرکز آن قرار دارد.از شمال با نائین و کوهپایه، از جنوب با جرقویه، از شرق با استان یزد و از غرب با  جلگه مرز مشترک دارد.

مساحتش 2300 کیلومتر مربع است و هم اکنون دارای 2 شهر کوچک، 2 دهستان، 39 روستا و مزرعه است.منطقه 4/13 ٪ از اصفهان را در بر می گیرد و نسبتا هموار است که تالاب گاو خونی در حدود 25 کیلو متری و درجنوب شرقی واقع شده است و تپه های شنی که به صورت زنجیره ای تا جرقویه دیده می شود.

برای دانلود کامل متن ورد این مقاله از لینک زیر اقدام کنید.

درباره ی گروه آموزشی نوشیجان

گروه آموزشی نوشیجان حـاصل یـک تفـکر تـحول گـرا و خلاق مـحور اسـت ، فـعالـیت ما بر سه محور آموزش حضوری در محل کارشما، آموزش های غیرحضوری(مجازی) و محصولات آموزشی می چرخد و تمام سعی ما بر این خواهد بود که همیشه مشتریانی راضی و وفادار گرد هم آوریم.
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید