خانه / محصولات آموزشی / دانلود مقاله: استان فارس ( ورد + پاورپوینت)
دانلود فایل ارائه استان فارس به 2 صورت ورد و پاورپوینت

دانلود مقاله: استان فارس ( ورد + پاورپوینت)

جهت حمایت از ما، لطفا امتیاز این پست را از طریق ستاره های بالا مشخص کنید (فقط بر روی ستاره ها کلیک کنید)

دانلود مقاله: استان فارس ( ورد + پاورپوینت)

آیا می دانید برند ایران در جهان چیست؟ایران را جهان به چه نامی می شناسد؟اگر پاسخ سوالات را نمی دانید به شما پیشنهاد می کنیم حتما در رابطه با شهر پارسه اطلاعاتی به دست بیاورید.شما می توانید از فایل های ورد و پاورپوینت استان فارس یا شهر پارسه استفاده کنید.ما به معرفی استان فارس از موقعیت جغرافیایی واقلیم شناسی تا جاذبه های  موجود در شهر پارسه پرداخته ایم.

وضع طبيعي و موقعيت جغرافيايي شيراز

شيراز مركز استان فارس با مساحتي حدود 10531 كيلومتر مربع ، واقع  در  37، ه 29 عرض شمالي و  32 ، ه 52 طول شرقي ، يكي از شهرهاي كهن ايران و باغ شهري دل انگيز است كه از ديرباز به شهر گل و بلبل شهره بوده است.

ارتفاع اين شهر از سطح دريا 1500 متر مي باشد و دشتي است كه پيرامون آنرا كوههاي بلند ي فرا گرفته اند. در شمال شهر شيراز كوه  باباكوهي قرار دارد و در مشرق كوه باباكوهي، تنگ الله اكبر است كه راه شيراز اصفهان از آن مي‌گذرد و مهمترين ورودي شهر شيراز است.

برای دانلود می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

درباره ی گروه آموزشی نوشیجان

گروه آموزشی نوشیجان حـاصل یـک تفـکر تـحول گـرا و خلاق مـحور اسـت ، فـعالـیت ما بر سه محور آموزش حضوری در محل کارشما، آموزش های غیرحضوری(مجازی) و محصولات آموزشی می چرخد و تمام سعی ما بر این خواهد بود که همیشه مشتریانی راضی و وفادار گرد هم آوریم.
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید