خانه / محصولات آموزشی / دانلود فایل خواص درمانی آب های گرم و شفا بخش معدنی ایران به صورت word و pptx
دانلود فایل خواص درمانی آب های گرم و شفا بخش معدنی ایران به صورت word و pptx

دانلود فایل خواص درمانی آب های گرم و شفا بخش معدنی ایران به صورت word و pptx

جهت حمایت از ما، لطفا امتیاز این پست را از طریق ستاره های بالا مشخص کنید (فقط بر روی ستاره ها کلیک کنید)

دانلود فایل خواص درمانی آب های گرم و شفا بخش معدنی ایران به صورت word و pptx

مقدمه

آب ماده ای فراوان در کره زمین است. به شکل های مختلفی همچون دریا، باران، رودخانه و … دیده می شود. آب در چرخه خود، به طور مرتب از حالتی به حالت دیگر تبدیل می شود، اما از بین نمی رود.هر گونه حیات محتاج آب می باشد.انسان ها از آب آشامیدنی استفاده می کنند، یعنی آبی که کیفیت آن مناسب سوخت و ساز بدن باشد.از ترکیب دو اتـم هـیدروژن و یک اتم اکسیژن، یک مولکول آب به وجود می آید.

یک قطره آب دارای تعداد بی شماری مولکول آب می باشد.

هر مولکول آب دارای یک ناحیه مثبت و یک ناحیه منفی است که این دو ناحیه در دو طرف مولکول آب واقع شده اند. شیمیدان ها با کمک شواهد به این نتیجه رسیده اند که مولکول آب شکل خطی ندارد، یعنی به این صورت نیستکه دو اتم هیدروژن بصورت خطی در دو طرف یک اتم اکسیژن قرار گرفته باشند (H-O-H).بلکه آب حالت خمیده ای دارد که اتم های هیدروژن در سر مثبت مولکول و اتم های اکسیژن در سر منفی مولکولآب تجمع پیدا نموده اند.خلاصه کلام این که آب با این که نقش مهمی را در زندگی موجودات ایفا می کند.

ولی ما در این مقاله تنها به جنبه درمانی آن، از قبیل:آب درمانی، حمام درمانی و سایر درمان های مربوط به آب اشاره خواهم کرد.

مصرف آب های معدنی

استفاده از آب های معدنی تاریخی بسیاری کهن دارد ولی استفاده ی علمی از آب ها پس از شناخت اثرات درمانیآنها در قرن اخیر تحقق یافته است. آب های معدنی به روی بدن انسان و یا نواحی ویژه ای از بدن مخصوصاً دارای اثراتـی می باشد که این اثـرات در هنگام مصرف مستقیم از آب چشمه (یعنی اولین نقطه ای که آب معدنی ظاهر می شود) شدیدتر می باشد.

درباره ی گروه آموزشی نوشیجان

گروه آموزشی نوشیجان حـاصل یـک تفـکر تـحول گـرا و خلاق مـحور اسـت ، فـعالـیت ما بر سه محور آموزش حضوری در محل کارشما، آموزش های غیرحضوری(مجازی) و محصولات آموزشی می چرخد و تمام سعی ما بر این خواهد بود که همیشه مشتریانی راضی و وفادار گرد هم آوریم.
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید