خانه / محصولات آموزشی / دانلود فایل پاورپوینت شهرستان فلاورجان
دانلود فایل پاورپوینت شهرستان فلاورجان

دانلود فایل پاورپوینت شهرستان فلاورجان

جهت حمایت از ما، لطفا امتیاز این پست را از طریق ستاره های بالا مشخص کنید (فقط بر روی ستاره ها کلیک کنید)

دانلود فایل پاورپوینت شهرستان فلاورجان

مقدمه:

شهرستان فلاورجان یکی از شهرستانهای تاریخی استان اصفهان می‌باشد که در 15 کیلومتری غرب اصفهان است.وسعت کل آن ۳۱۹ کیلومتر مربع است.

از شمال به شهرستان خمینی شهر و نجف آباد از جنوب به شهرستان مبارکه و از غرب به شهرستان زرین شهرو از شرق به شهرستان اصفهان محدود می‌گردد.

شهرستان فلاورجان(لنجان سفلي) با طول جغرافيايي30دقيقه و51 درجه وعرض جغرافيايي 34 دقيقه و 32درجه،با مساحت510 هكتار با مركزيت شهر فلاورجان مي باشد .و ارتفاع از سطح دريا 1600متر است كه 443كيلومتر با تهران فاصله دارد.جمعیت آن بالغ بر۲۴۰ هزار نفر است.

وجود صنایع متعدد  و قرار گرفتن در حاشیه زاینده رود و محصولات کشاورزی مرغوب از جمله برنج و گندم و صیفی جات این شهرستان را از جایگاه ویژه‌ای برخوردار نموده است.این شهرستان دارای 5شهر به نامهای فلاورجان ، قهدریجان ، کلیشاد وسودرجان ، پیربکران ، ایمانشهر ، شهر ابریشمو ۶۰ روستا می‌باشد که با توجه به آثار تاریخی موجود در این شهرها دارای قدمت فرهنگی دیرینه می‌باشد.

از آثار تاریخی این شهرستان می‌توان پل قدیم فلاورجان، پل بابا محمود ، برج کبوتر ، مسجد بابامحمود ،مسجد اشترجان ، بقعه پیربکران اشاره کرد.سردترین ماههای سال دی و بهمن است ومتوسط بارندگی 120میلیمتراست.گرمترین ماههای سال تیر و مرداد است. مهمترین محصولات کشاورزی برنج وگندم و سیب زمینی و … است.

بلندای این  شهرستان کوه شاهکوه با ارتفاع2369متر است.این کوه دارای  چشمه ی آب گرم  است .قبلا اشخاصی در آن به ریاضت و چله نشینی می پرداختند.منبع آبرسانی این  شهرستان: کانالها وچاههای کم عمق و عمیق است.فلاورجان در گذشته جزو لنجانات بوده است (لنجان سفلا).لنجانات شامل زرین شهر و مبارکه و فلاورجان است که در سال 69 هرکدام شهرستانی جداشد و مستقل شد.

درباره ی گروه آموزشی نوشیجان

گروه آموزشی نوشیجان حـاصل یـک تفـکر تـحول گـرا و خلاق مـحور اسـت ، فـعالـیت ما بر سه محور آموزش حضوری در محل کارشما، آموزش های غیرحضوری(مجازی) و محصولات آموزشی می چرخد و تمام سعی ما بر این خواهد بود که همیشه مشتریانی راضی و وفادار گرد هم آوریم.
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید