خانه / محصولات آموزشی / دانلود فایل پاورپوینت موزه آلمان
دانلود فایل پاورپوینت موزه آلمان

دانلود فایل پاورپوینت موزه آلمان

جهت حمایت از ما، لطفا امتیاز این پست را از طریق ستاره های بالا مشخص کنید (فقط بر روی ستاره ها کلیک کنید)

دانلود فایل پاورپوینت موزه آلمان

موزه پرگامون یکی از جالب ترین موزه های آلمان است.

موزه پرگامون: Pergamonmuseum

موزه پرگامون يكي از غني‌ترين و ارزشمندترين موزه‌هاي جهان است .كه در ميان موزه‌هاي اروپا رده‌ پنجم را به خود اختصاص داده است.با ديدن اين موزه مي‌توان معني دقيق تاريخ هنر را درك كرد.اين موزه كه در شهر برلين، پايتخت كشور آلمان واقع شده است هر ساله بيش از يك ميليون نفر از گردشگران و مسافران سراسر جهان را براي ديدن آثار ديدني خود به شهر تاريخي برلين مي‌كشاند.

 در موزه پرگامون مجموعه‌های نفیسی از آثار هنری مربوط به دوره یونان باستان تا منطقه جنوب غربی و مرکز آسیای میانه، آثاری از عصر هلنیسم، مصر باستان، آسوریان، بابل و ایران باستان نگهداری می‌شود.

موقعيت مكاني

موزه پرگامون در محلي به نام جزيره موزه‌ها قرار گرفته است. فردريك ويليام چهارم، پادشاه پروس، در سال 1841 بخش‌هاي مسكوني اين جزيره را به صورت رسمي وقف 2مقوله مهم و بين‌المللي يعني «هنر و دانش» كرد و از آن پس جزيره به قلب فرهنگي برلين تبديل شد. جزيره موزه‌ها، در نيمه شمالي جزيره‌اي روي رودخانه اسپري، بين اسپري و كوپفرگرابن در مركز شهر برلين قرار دارد كه از 5موزه مجلل تشكيل شده و به خاطر استقرار اين موزه‌ها كه همگي آنها از اهميت بين‌المللي برخوردارند، به اين نام مشهور شده است. اين موزه‌ها كه به دستور چند نسل از پادشاهان پروس ساخته شده است، شامل موزه قديمي، موزه جديد، گالري ملي قديمي، موزه كايزر فردريش و موزه پرگامون است.

درباره ی گروه آموزشی نوشیجان

گروه آموزشی نوشیجان حـاصل یـک تفـکر تـحول گـرا و خلاق مـحور اسـت ، فـعالـیت ما بر سه محور آموزش حضوری در محل کارشما، آموزش های غیرحضوری(مجازی) و محصولات آموزشی می چرخد و تمام سعی ما بر این خواهد بود که همیشه مشتریانی راضی و وفادار گرد هم آوریم.
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید