خانه / دپارتمان آموزش / آموزش پذیرایی و تشریفات / فیلم طریقه خوردن انواع سوپ
فیلم طریقه خوردن انواع سوپ

فیلم طریقه خوردن انواع سوپ

جهت حمایت از ما، لطفا امتیاز این پست را از طریق ستاره های بالا مشخص کنید (فقط بر روی ستاره ها کلیک کنید)

فیلم طریقه خوردن انواع سوپ

طریقه خوردن انواع سوپ

در صورتی که در مهمانی و یا رستوران بخواهیم از یک پیش غذای گرم استفاده نماییم باید زمان خوردن و روش خوردن آن را بدانیم متداولترین پیش غذا در ایران سوپ می باشد. که معمولا به دو صورت غلیظ و رقیق سرو می شود. جالب است بدانید ظروفی که برای خوردن سوپ غلیظ و سوپ رقیق نیز استفاده می شود می توانند با هم کاملا متفاوت باشند .و همچنین قاشق های که مخصوص خوردن این دونوع سوپ نیز هم هست با هم کاملا متفاوت هستند.

اگر شما مدیریت شرکت یا سازمان یا ارگان خاصی را بر عهده دارید و میهمانان خارجی وبین المللی به داخل شرکت یا ارگان شما رفت و آمد می کنند و یا اینکه ناهار یا شام رسمی دارید پس لازم وضروری است که با تمامی این آداب وتشریفات آشنایی لازم را داشته باشید.

در این فیلم که توسط تیم موسسه آموزشی نوشیجان تهیه و آماده شده است تمامی استانداردهای جهانی مرتبط با آداب غذا خوردن رعایت شده است.امیدواریم مفید فایده قرار بگیرد.

 

 

.

 

درباره ی گروه آموزشی نوشیجان

گروه آموزشی نوشیجان حـاصل یـک تفـکر تـحول گـرا و خلاق مـحور اسـت ، فـعالـیت ما بر سه محور آموزش حضوری در محل کارشما، آموزش های غیرحضوری(مجازی) و محصولات آموزشی می چرخد و تمام سعی ما بر این خواهد بود که همیشه مشتریانی راضی و وفادار گرد هم آوریم.
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید