آموزش گردشگریوبلاگگردشگری کودک

فایل صوتی گردشگری کودکان بخش دوم

4.8/5 - (26 امتیاز)

فایل صوتی گردشگری کودکان بخش دوم

سلام حسین رحمتیان هستم وشما به دومین فایل از سری فایل های صوتی گردشگری کودکان  ، گوش می کنید.

همانطور که قبلا نیز به شما قول آموزش طبیعت گردی و تورهای ویژه  کودکان  را داده بودیم در این فایل در این خصوص صحبت می کنیم. و اینکه در این تورها چه فعالیت های از سمت وسوی کودکان صورت می گیرد.آنچه که مسلم است اگر ما قرار است گردشگری کودک را گسترش بدهیم مطمئنا یکسری رفتار ها و فرهنگ ها  وتجربیات را باید در کنارش داشته باشیم ، که کودکان را بتوانیم به مسافرت کردن تشویق کنیم. ویا اینکه یکسری تجربیاتی را کودک در سفر کردن یاد بگیرد وخیلی از موارد مختلف دیگر…

اما چه مواردی وچه فعالیت های  باعث جذب کودک وحتی خانواده کودکان می شود؟

همانطور که در فایل صوتی گردشگری کودک بخش اول صحبت کردیم  soft advanturer یا یک سفر بی خطر   اما هیجان انگیز را برای کودکانمان می توانیم  داشته باشیم.آنچه که مسلم هست ما باید بتوانیم در تورهای که اجرا می کنیم مواردی مثل نمایش، قصه گویی، بازی های گروهی و… را داشته باشیم.تمامی مواردی که گفته شد در رشد کودک تاثیر بسزایی دارد.

از جمله تورهای که می توانیم برای کودکان برگزار کنیم و برای کودکان جذاب هم هست تورهای میوه چینی کودکان است.شاید شما هر زمانی برای کودک خود از مغازه میوه خریداری کرده باشید ولی آیا تجربه چیدن همان میوه را با کودکتان داشته اید؟

مثلا چیدن توت فرنگی از بوته می تواند یک تجربه شیرین برای کودکان وحتی برای بزرگسالان باشد….

این متن نمونه ای کوتاهی از فایل صوتی گردشگری کودکان بخش دوم بود شما می توانید  با دانلود کردن فایل صوتی زیر به طور کامل دسترسی به فایل گردشگری کودکان بخش دوم داشته باشید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
سلام!

اگر سوال شما در سوالات متداول نیست ما آماده پاسخگویی هستیم

  • گروه آموزشی نوشیجان از سال 1384 با شماره ثبت 25673 فعالیت می نماید. و دارای نماد اعتماد و نماد ساماندهی از مرکز توسعه تجارت الکترونیک است که در قسمت پایین سایت قابل مشاهده است.
  • بعد از خرید هر فایل یا دوره شما می توانید نام خود را در نوار بالای سایت در جلو پنل کاربری مشاهده نمایید. اگر روی پنل کلیک نمایید وارد پنل کاربری شده و در آنجا از طریق دانلود ها به فایل دانلودی و دروره ها که با رنگ قرمز مشخص شده به دوره های آموزشی دسترسی خواهید داشت.
  • شما می توانید از طریق لینک زیر دوره مورد نظر خود را انتخاب نموده و جهت برگزاری دوره در محل خودتان با جهت مشاوره تماس بگیرید. https://www.nooshijanco.ir/karkonan
SocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocial