آموزش گردشگریمقالاتگردشگری کودک

فایل صوتی گردشگری کودکان بخش اول

4.8/5 - (26 امتیاز)

فایل صوتی گردشگری کودکان بخش اول

(فایل صوتی گردشگری کودکان بخش دوم) : سلام حسین رحمتیان هستم. قرار است یک سلسله از فایلهای گردشگری کودک   را در اختیار شما خوبان،  قرار داده شود . تا شما با گردشگری کودک که یک دوره ی نو و یا نوع جدیدی از گردشگری  محسوب می شود ، اطلاعاتی به دست بیاورید.

معمولا یکی از انواع گردشگری که در کنار سایر گردشگری ها قرار دارد مثل گردشگری فرهنگی،گردشگری تاریخی،گردشگریadventurer ،تفریحی،sport tourismو…گردشگری کودک است.

خوب شاید خیلی ها فکر نکردند که ما چگونه می توانیم یک تقسیم بندی برای گردشگری ا نجام بدهیم؟ شاید بتوان یک نوع تقسیم بندی برای گردشگری را بر اساس ، تقسیم بندی جنس داشته باشیم، گردشگری زنان و گردشگری مردان . یا گاهی می توانیم تقسیم بندی را به صورت گردشگری کودکان،گردشگری جوانان و گردشگری سالمندان را داشته باشیم. خوب گردشگری سالمندان که مشخص است ما باید بتوانیم یکسری برنامه ریزی های انجام بدهیم که براساساین  برنامه ها ی گردشگری  یک سالمندان بتواند با توجه به قوا وتوان بدنی  در برنامه ی گردشگریشرکت کند و یک تجربه ی عالی را داشته باشد.

پیشنهاد می‌کنیم ببینید  کارشناس رسمی دادگستری ایرانگردی و جهانگردی

برای جوانان هم به همین صورت است که باید یک برنامه ریزی نوشته شود، که  این itenery به فراخور انگیزه جوانان باشد.اینکه انگیزه یک جوان برای شرکت در یک برنامه یا سفر چه چیزی می تواند باشد یکی از مواردی است که ما می توانیم برای آن برنامه ریزی بکنیم.

اما گردشگری جدیدی وجود دارد که به اسم گردشگری کودک است.

کودکان دوست دارند مسافرت کنند .گاهی پدر ومادرها وقتی به این فکر می کنند که قرار است با کودکان خود مسافرت کنند،و کودک آنها در سن  نوزادی تا 2سال است ویا سن کودکی صفر تا 2سال قرارگرفته یک مقدار سختی سفر ممکن براشون بیشتر شود.اما اگر بتوانند خوب برنامه ریزی کنند وطریقه ی رفتار با کودکان را بدانند به راحتی می توانند سفر خوشایندی داشته باشند….

این متن چکیده ای از فایل صوتی زیر می باشد که شما می توانید از قسمت زیر به طور کامل فایل صوتی را دانلود واستفاده نمایید.

پیشنهاد می‌کنیم ببینید  فیلم آداب تشریفات نوشیدنی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا