خانه / محصولات آموزشی / مسجد حکیم اصفهان
مسجد حکیم اصفهان

مسجد حکیم اصفهان

جهت حمایت از ما، لطفا امتیاز این پست را از طریق ستاره های بالا مشخص کنید (فقط بر روی ستاره ها کلیک کنید)

مسجد حکیم اصفهان

این پروژه بصورت word بوده با حجم بسیار پایین  و کاربر می تواند بعد از دریافت فایل کلیه تغییرات لازم را روی آن اعمال نماید

مقدمه

استان اصفهان مجموعه آثار تاریخی و طبیعی زیبائی دارد که جهانگردان زیادی را راهی این شهر می کند. این شهر به عنوان نماینده شایسته ای برای معرفی فرهنگ غنی ایران به جهانیان است.آثار این شهر نشان از ذوق و هنر ایران است شهره جهان است.از جمله آثار تاریخی می توان به مسجد حکیم اصفهان اشاره نمود.

این بنای بسیار زیبای تاریخی حاصل دست هنرمندان اصفهانی است که از بازماندگان خود به یادگار گرفته اند.گردشگرانی که به این دیار سفر می کنند علاوه بر خاطرات خوش، اطلاعاتی از گذشته ایرانیان را به سوغات می برند.

در این تحقیق سعی شده است ضمن  معرفی مسجد حکیم اصفهان ،به معماری ایران در دوران گذشته و برخی از اصطلاحات  موجود در مساجد نیز اشاره ای نمائیم.امید است با ارائه این تحقیق توانسته باشیم قدم کوچکی در ارائه اطلاعات مناسب به هنر دوستان عزیر برداشته باشیم.خرید - مسجد حکیم اصفهان

 

2000 تومان – خرید

درباره ی گروه آموزشی نوشیجان

گروه آموزشی نوشیجان حـاصل یـک تفـکر تـحول گـرا و خلاق مـحور اسـت ، فـعالـیت ما بر سه محور آموزش حضوری در محل کارشما، آموزش های غیرحضوری(مجازی) و محصولات آموزشی می چرخد و تمام سعی ما بر این خواهد بود که همیشه مشتریانی راضی و وفادار گرد هم آوریم.
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید