خانه / محصولات آموزشی / منارجنبان اصفهان
منارجنبان اصفهان

منارجنبان اصفهان

جهت حمایت از ما، لطفا امتیاز این پست را از طریق ستاره های بالا مشخص کنید (فقط بر روی ستاره ها کلیک کنید)

منارجنبان اصفهان

این پروژه بصورت word بوده با حجم بسیار پایین  و کاربر می تواند بعد از دریافت فایل کلیه تغییرات لازم را روی آن اعمال نماید

مقدمه

مشخصات هندسی منارجنبان خرید 1 - منارجنبان اصفهان

بنای منارجنبان از جمله  بناهای تاریخی اصفهان می باشد که بر اساس معماری سنتی ایران و با استفاده از مصالح بنایی ساخته شده است. زمان ساخت این بنا به قرن هشتم هجری قمری مربوط می شود. نمای سه بعدی این بنا در شکل (1-1) و مشخصات هندسی آن در شکل (2-1) و نمای ورودیی منارجنبان در شکل (1-3) نمایش داده شده است. همانطور که ملاحظه می شود بنای منارجنبان از یک ایوان بزرگ سرپوش یده با دو منار در طرفین محل ورودی ایوان تشکیل شده است. ارتفاع ایوان از کف برابر 10 متر، ارتفاع منارها از کف برابر 5/17 متر و فاصله محور تا محور منارها برابر 2/9 متر و قطر هر یکی از منارها بطور متوسط برابر 2/1 متر می باشند. یک راه پله مارپیچی در ضلع شمال شرقی بنا برای دسترسی به سقف ایوان در نظر گرفته شد. همچنین داخل منارها بصورت پله مارپیچی می باشد که دسترسی به نوک منارها را امکان پذیر می سازد.

درباره ی گروه آموزشی نوشیجان

گروه آموزشی نوشیجان حـاصل یـک تفـکر تـحول گـرا و خلاق مـحور اسـت ، فـعالـیت ما بر سه محور آموزش حضوری در محل کارشما، آموزش های غیرحضوری(مجازی) و محصولات آموزشی می چرخد و تمام سعی ما بر این خواهد بود که همیشه مشتریانی راضی و وفادار گرد هم آوریم.
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید