شرکت نوشیجان

موسیقی در رستوران

جهت حمایت از ما، لطفا امتیاز این پست را از طریق ستاره های بالا مشخص کنید (فقط بر روی ستاره ها کلیک کنید)

موسیقی در رستوران

در رستوران - موسیقی در رستوران

در انتخاب مکانی مناسب برای صرف غذا و استراحت، می‌توان معیاری مطمئن داشت تا در این انتخاب ما را همراهی کند؟معیارهایی مثل قیمت، عطر و طعم غذا، طراحی داخل رستوران، نحوهٔ سد.

موسیقی، به وجود آورندهٔ ارزش‌های عالی و ویژه‌ای است که هر تصویری را خلق می‌کند.طراحی داخلی، به کمک آن، کامل می‌شود و می‌تواند تجلی ایده‌ها باشد.

برای مثال اگر کافه‌ای به سبک Art Deco (هنر تزیینی قرن دهه ٢٠ و ٣٠) یا Retro ( هنر دهه ی ۴۰ و ۵۰ که ریشه در Pop Art دارد . هنری که در پاسخ به نیاز ویژه مدرنیته برای دیدن طرح های گرافیکی جسور و متهورانه بوجود آمد ) طراحی‌ شده باشد، باید از لوستر و مبلمان و تزیینات و نقاشی‌های درخشان استفاده کرد.

موزیک انتخابی فضاهای گفته‌شده می‌تواند Indie-pop (نوعی از موسیقی راک انگلیسی دهه ٨٠ که ریشه در یک گروه پانک اسکاتلندی دارد) یا R&B باشد. در حال حاضر تهیهٔ میز و صندلی‌های کوچکی که فضاهای گفته‌شده را بازسازی کند کار نه چندان سختی است.موسیقی انتخابی اینترنت کافه‌ها که سبک تکنولوژی محوری را می طلبد،  باید trance(نوعی موسیقی الکترونیک) یا House (نوعی موسیقی الکترونیک) باشد.

البته  با صدایی نه چندان بلند که مزاحمتی برای کار کردن مشتری ها ایجاد نکند.مبلمان این کافه بهتر است از فلز یا پلاستیک‌ یا جنس هایی ازین دست تهیه‌شده باشد تا همخوانی هر چه بیشتری با موسیقی و فضای کاربردی آن داشته باشد.

برای کافه‌هایی با سبک کلاسیک این امکان وجود دارد که از موسیقی‌های ملایم استفاده شود. در یک طراحی اصیل، صندلی‌های چوبی، که به‌خوبی بیانگر حال و هوای کلاسیک است دیده می‌شود.

فضاهایی که مبلمان ان‌ طرح‌های عجیب‌وغریب دارند،  موسیقی با سبک  Latina (موسیقی‌های آمریکای لاتین) یا lounge (موسیقی پاپ دههٔ ۵٠ -۶٠ که به شنونده احساس بودن در مکان یا فضایی خاص را می‌دهد) یا Beach House (نوعی موسیقی پاپ که در ٢٠٠۴ شکل گرفت) هماهنگی بیشتری خواهد داشت.
سبک های مثل Blues ، Jazz ، Country   و انواع خاصی از Rock هم انتخاب‌های خوبی برایکافه‌های هنری می تواند باشد.انتخاب خوب و بجای موسیقی، هماهنگی و استواری طراحی داخلی را پیش چشم مشتری دو چندان خواهد کردو در پایان خالق یک فضای ویژه می‌شود. همان چیزی که مشتری برای یک انتخاب مطمئن به آن نیاز دارد.

 

درباره ی گروه آموزشی نوشیجان

گروه آموزشی نوشیجان حـاصل یـک تفـکر تـحول گـرا و خلاق مـحور اسـت ، فـعالـیت ما بر سه محور آموزش حضوری در محل کارشما، آموزش های غیرحضوری(مجازی) و محصولات آموزشی می چرخد و تمام سعی ما بر این خواهد بود که همیشه مشتریانی راضی و وفادار گرد هم آوریم.
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.

One comment - vv p l o c ke r .c o m

  • سلام ! حدس بزنید
  • درود برشما مطالب شما بعضی هاش رو اصلا نشنیده بودم.... خیلی هاش هم پیش پا افتاده بود... تنوع موضوعاتون خیلی کمه....واقعا خیلی کمه... صفحه اصلی سایت شما خیلی ضعیفه... بازم به سایت شما سر می زنم... ازمطالب مفید شما هم تشکر می کنم.... شهرام اکبری