آموزش در محل کار شمادوره های آموزش حضوری

آموزش هتلینگ بیمارستان-توزیع غذا بیمارستان

4.7/5 - (26 امتیاز)

آموزش هتلینگ بیمارستان-توزیع غذا بیمارستان

باتوجه به شباهت هتل به بیمارستان (پذیرش – اتاق خواب – رستوران – رخشورخانه) و ارائه خدمات به مراجعه کنندگان هر دو، با این تفاوت که مراجعه کنندگان هتل  بعنوان مسافر برای تفریح و اهداف مشابه  آمده اند اما مراجعه کنندگان بیمارستان اغلب به دلیل مشکلات و بیماریهای شایع به بیمارستان مراجعه می نمایند. لذا آموزش منابع انسانی بیمارستانی در اولویت بالاتر و کارکنان دارای وظیفه مشکل تری می باشد.

نیاز به امکانات و تجهیزات و نیروی انسانی آموزش دیده و آماده به کار از طرف مراکزی که مسئول ارائه خدمات می باشند بسیار احساس می شود. هتلینگ بیمارستان دوره جدیدی در آموزش های تشریفاتی می باشد، که مورد توجه بسیاری از مدیران بیمارستان هایی که سعی در جذب گردشگران متقاضی سلامت هستند قرار گرفته است.

در این دوره آموزش های ذیل ارائه میگردد:

آموزش تشریفات اداریموارد آموزشی:

  • الگوهای رفتاری و آداب معاشرت کارکنان بیمارستان با یکدیگر و رفتار کارکنان بیمارستانی با بیمار و همراه بیمار
  • بهداشت فردی و تاثیر آن بر بهداشت عمومی
  • چگونگی توزیع غذا
  • چگونگی رفتار بیمار یاران
  • روابط با مشتری و مشتری مداری

موسسه آموزش هتلداری و گردشگری نوشیجان مجری آموزش های خاص بعنوان اولین موسسه در آموزش  دوره هتلینگ بیمارستانی آمادگی خود را جهت عقد قرارداد با کلیه بیمارستان های کشور اعلام میدارد.

دریافت رزومه آموزشی

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
سلام!

اگر سوال شما در سوالات متداول نیست ما آماده پاسخگویی هستیم

  • گروه آموزشی نوشیجان از سال 1384 با شماره ثبت 25673 فعالیت می نماید. و دارای نماد اعتماد و نماد ساماندهی از مرکز توسعه تجارت الکترونیک است که در قسمت پایین سایت قابل مشاهده است.
  • بعد از خرید هر فایل یا دوره شما می توانید نام خود را در نوار بالای سایت در جلو پنل کاربری مشاهده نمایید. اگر روی پنل کلیک نمایید وارد پنل کاربری شده و در آنجا از طریق دانلود ها به فایل دانلودی و دروره ها که با رنگ قرمز مشخص شده به دوره های آموزشی دسترسی خواهید داشت.
  • شما می توانید از طریق لینک زیر دوره مورد نظر خود را انتخاب نموده و جهت برگزاری دوره در محل خودتان با جهت مشاوره تماس بگیرید. https://www.nooshijanco.ir/karkonan
SocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocial