کارگاه وسمینارها

کارگاه آموزشی کارکنان بیمارستان تامین اجتماعی اصفهان

4.9/5 - (24 امتیاز)

کارگاه آموزشی کارکنان بیمارستان تامین اجتماعی اصفهان

آموزش کارکنان بخش های مختلف بیمارستان های تامین اجتماعی اصفهان در ساختمان مدیریت آموزشی بصورت کارگاه دو روزه انجام گرفت با توجه به سازمان تامین اجتماعی یکی از سازمان های پیشتاز در امر توریسم درمانی می باشد.و بیمارستانی می تواند در بخش بین الملل قوی باشد که دارای کارکنانی آموزش دیده در کلیه بخش ها بوده و بتواندرضایت کامل مشتری را برآورده نماید. در این دوره آموزشی کارکنان خدماتی اداری و کارکنان خدماتی بیمارستان ها شرکت نمودند.

کارگاه آموزشی کارکنان بیمارستان تامین اجتماعی اصفهانآموزش توریسم درمانی توسط شرکت آموزشی نوشیجان آموزش توریسم درمانی برای بیمارستانها آموزشی توریسم درمانی کارکنان خدماتی اداری و کارکنان خدماتی بیمارستان ها کارگاه آموزشی کارکنان بیمارستان تامین اجتماعی اصفهان1 کارگاه آموزشی کارکنان بیمارستان تامین اجتماعی اصفهان آموزشی کارکنان خدماتی اداری و کارکنان خدماتی بیمارستان ها

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
سلام!

اگر سوال شما در سوالات متداول نیست ما آماده پاسخگویی هستیم

  • گروه آموزشی نوشیجان از سال 1384 با شماره ثبت 25673 فعالیت می نماید. و دارای نماد اعتماد و نماد ساماندهی از مرکز توسعه تجارت الکترونیک است که در قسمت پایین سایت قابل مشاهده است.
  • بعد از خرید هر فایل یا دوره شما می توانید نام خود را در نوار بالای سایت در جلو پنل کاربری مشاهده نمایید. اگر روی پنل کلیک نمایید وارد پنل کاربری شده و در آنجا از طریق دانلود ها به فایل دانلودی و دروره ها که با رنگ قرمز مشخص شده به دوره های آموزشی دسترسی خواهید داشت.
  • شما می توانید از طریق لینک زیر دوره مورد نظر خود را انتخاب نموده و جهت برگزاری دوره در محل خودتان با جهت مشاوره تماس بگیرید. https://www.nooshijanco.ir/karkonan
SocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocial