خانه / دپارتمان آموزش / آموزش گردشگری / گردشگری کودک و بازدید از مدرسه طبیعت کوچک بانان
بازدید مربیان گردشگری کودک از مدرسه طبیعت کوچک بانان

گردشگری کودک و بازدید از مدرسه طبیعت کوچک بانان

جهت حمایت از ما، لطفا امتیاز این پست را از طریق ستاره های بالا مشخص کنید (فقط بر روی ستاره ها کلیک کنید)

گزارش بازدید مربیان گردشگری کودک از مدرسه طبیعت کوچک بانان

بازدید از مدرسه طبیعت

بازدید از مدرسه طبیعت کوچک بانان که به مدیریت سرکار خانم رضوانی بود  و همراه با حسین رحمتیان مدرس سازمان فنی وحرفه ای در تاریخ 18 اردیبهشت ماه 1397 انجام گرفت. در ابتدای ورود به مدرسه طبیعت با گروهی از بچه ها که از طرف آموزش وپرورش به مدرسه طبیعت  آمده بودند مواجه شدیم. ذوق و شوق بچه ها ،آزادی عملی که برای انواع بازی ها داشتند کاملا در چهره آنها موج می زد.

علاوه بر این همگی دانش آموختگان مربیگری با استقبال جالب بچه ها که با تفنگ آبی بود مواجه شدن وحسابیهمگی خیس شدن وکلی خندیدن.با توضیحات جامع و کامل جناب آقای حسین رحمتیان در رابطه با شیوه کار  مدارس طبیعت و دید روانشناسیکه این مدارس می توانند برای بچه ها داشته باشند، آینده شغلی و همچنین پیدا کردن استعداد های نهفته در بچه ها ، کم کردن استرس بچه ها ، که این استرس می تواند ناشی از شهری شدن،آپارتمان نشین شدن و بازی های مجازی که جای بازی های سنتی رو گرفته اند دانست و عوامل دیگر را یادآوری کردنند.

بعد از توضیحات دانش آموختگان حرفه  ی مربیگری  گردشگری کودک که در یک بازدید کاملا عملی قرار گرفته بودن ،شروع به ارزیابی بچه ها و شیوه رفتار آنها در مدرسه طبیعت کردند.گروهی به سمت بچه های که در حال نجاری بودن رفتن وگروهی به سمت مکان پخت نان توسط خود بچه ها  وسایر مکانها نیز بازدید شد.

در ادامه چندی از تصاویر بازدید را خواهید دید.

 

2018 05 18 19 42 29 - گردشگری کودک و بازدید از مدرسه طبیعت کوچک بانان

گروهی از بچه ها مشغول نجاری بودند.

2018 05 18 19 17 22 - گردشگری کودک و بازدید از مدرسه طبیعت کوچک بانان

بازدید دانش آموختگان از کارگاه نجاری :

بچه ها در این کارگاه که در محیط کاملا طبیعی بوده  با توجه به استعدادهای خود و با خلاقیت خود شروع به ساختن لوازمی که دوست داشتن کردن. از جمله شمشیر های که از جنس چوب بودن و در نهایت با شمشیر های خود شروع به بازی کردن.

2018 05 18 19 49 45 - گردشگری کودک و بازدید از مدرسه طبیعت کوچک بانان

گروهی از بچه ها با نانی که خودشان خمیرش را ورز داده بودن وآماده پخت کرده بودن به حیوانات مدرسه غذا دادن. حیوانات مدرسه طبیعت شامل خرگوش،مرغ وخروس ،ارک ،بلدرچین و…بودن .این نشانه ارتباط برقرار کردن کودکان با حیوانات است. که از دید محیط زیست فوق العاده مهم ولازم وضروری است.

 

2018 05 18 19 30 05 - گردشگری کودک و بازدید از مدرسه طبیعت کوچک بانان

گروهی از بچه ها تصمیم گرفتن اینطوری تخلیله انرژی بکنند.مسابقه قدرت بدنی و یک رقابت کاملا سالم همراه باتشویق دوستانشان بود.

2018 05 18 19 55 01 - گردشگری کودک و بازدید از مدرسه طبیعت کوچک بانان

موسیقی های که با قدرت خلاقیت بچه ها نواخته شدند.

 

2018 05 18 20 01 13 - گردشگری کودک و بازدید از مدرسه طبیعت کوچک بانان

 

 و اما یکی دیگر از بازدید های گردشگری کودک که بازدید از 40ستون بود وتوسط مربیان گردشگری و با مدیریت حسین رحمتیان صورت گرفت.در پایان فیلمی از بازدید دیده می شود.

 

درباره ی گروه آموزشی نوشیجان

گروه آموزشی نوشیجان حـاصل یـک تفـکر تـحول گـرا و خلاق مـحور اسـت ، فـعالـیت ما بر سه محور آموزش حضوری در محل کارشما، آموزش های غیرحضوری(مجازی) و محصولات آموزشی می چرخد و تمام سعی ما بر این خواهد بود که همیشه مشتریانی راضی و وفادار گرد هم آوریم.
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید