آموزش گردشگریمقالاتگردشگری کودک

گردشگری کودک و بازدید از مدرسه طبیعت کوچک بانان

4.8/5 - (25 امتیاز)

گزارش بازدید مربیان گردشگری کودک از مدرسه طبیعت کوچک بانان

بازدید از مدرسه طبیعت

بازدید از مدرسه طبیعت کوچک بانان که به مدیریت سرکار خانم رضوانی بود  و همراه با حسین رحمتیان مدرس سازمان فنی وحرفه ای در تاریخ 18 اردیبهشت ماه 1397 انجام گرفت. در ابتدای ورود به مدرسه طبیعت با گروهی از بچه ها که از طرف آموزش وپرورش به مدرسه طبیعت  آمده بودند مواجه شدیم. ذوق و شوق بچه ها ،آزادی عملی که برای انواع بازی ها داشتند کاملا در چهره آنها موج می زد.

علاوه بر این همگی دانش آموختگان مربیگری با استقبال جالب بچه ها که با تفنگ آبی بود مواجه شدن وحسابیهمگی خیس شدن وکلی خندیدن.با توضیحات جامع و کامل جناب آقای حسین رحمتیان در رابطه با شیوه کار  مدارس طبیعت و دید روانشناسیکه این مدارس می توانند برای بچه ها داشته باشند، آینده شغلی و همچنین پیدا کردن استعداد های نهفته در بچه ها ، کم کردن استرس بچه ها ، که این استرس می تواند ناشی از شهری شدن،آپارتمان نشین شدن و بازی های مجازی که جای بازی های سنتی رو گرفته اند دانست و عوامل دیگر را یادآوری کردنند.

پیشنهاد می‌کنیم ببینید  فیلم آموزش پذیرایی آبدارچیان و نیرو های خدماتی

بعد از توضیحات دانش آموختگان حرفه  ی مربیگری  گردشگری کودک که در یک بازدید کاملا عملی قرار گرفته بودن ،شروع به ارزیابی بچه ها و شیوه رفتار آنها در مدرسه طبیعت کردند.گروهی به سمت بچه های که در حال نجاری بودن رفتن وگروهی به سمت مکان پخت نان توسط خود بچه ها  وسایر مکانها نیز بازدید شد.

در ادامه چندی از تصاویر بازدید را خواهید دید.

 

گردشگری کودک و مدرسه طبیعت

گروهی از بچه ها مشغول نجاری بودند.

مربیان گردشگری کودک

بازدید دانش آموختگان از کارگاه نجاری :

بچه ها در این کارگاه که در محیط کاملا طبیعی بوده  با توجه به استعدادهای خود و با خلاقیت خود شروع به ساختن لوازمی که دوست داشتن کردن. از جمله شمشیر های که از جنس چوب بودن و در نهایت با شمشیر های خود شروع به بازی کردن.

مربی گردشگری کودک

گروهی از بچه ها با نانی که خودشان خمیرش را ورز داده بودن وآماده پخت کرده بودن به حیوانات مدرسه غذا دادن. حیوانات مدرسه طبیعت شامل خرگوش،مرغ وخروس ،ارک ،بلدرچین و…بودن .این نشانه ارتباط برقرار کردن کودکان با حیوانات است. که از دید محیط زیست فوق العاده مهم ولازم وضروری است.

پیشنهاد می‌کنیم ببینید  40 قانون اولیه خدمات غذا و نوشیدنی(پیشخدمت رستوران)

 

مربیان کودک موسسه نوشیجان

گروهی از بچه ها تصمیم گرفتن اینطوری تخلیله انرژی بکنند.مسابقه قدرت بدنی و یک رقابت کاملا سالم همراه باتشویق دوستانشان بود.

شرکت نوشیجان

موسیقی های که با قدرت خلاقیت بچه ها نواخته شدند.

 

بازدید مربیان گردشگری کودک

 

 و اما یکی دیگر از بازدید های گردشگری کودک که بازدید از 40ستون بود وتوسط مربیان گردشگری و با مدیریت حسین رحمتیان صورت گرفت.در پایان فیلمی از بازدید دیده می شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا