خانه / دپارتمان آموزش / آموزش پذیرایی و تشریفات / دانلود رایگان : چک لیست نظارت بر وظایف نیروهای خدماتی
چک لیست نظارت

دانلود رایگان : چک لیست نظارت بر وظایف نیروهای خدماتی

جهت حمایت از ما، لطفا امتیاز این پست را از طریق ستاره های بالا مشخص کنید (فقط بر روی ستاره ها کلیک کنید)

چک لیست نظارت بر وظایف نیروهای خدماتی

با توجه به اینکه آموزش می تواند در توسعه نیروهای انسانی هر سازمان و شرکتی بطور مستقیم تاثیر داشته باشد اما باید فراموشکاری انسان را نیز در نظر گرفت لذا موسسه خدمات آموزشی نوشیجان با طراحی دو فرم که یکی مخصوص وظایف آبدارچیان است و دیگری در خصوص وظایف نیروهای خدماتی و نظافتچیان طراحی شده به دنبال ارائه خدمات پس آموزش بوده و به این صورت قصد دارد تا آموزش های ارائه شده را اثر بخش و کارا نماید.

که این مهم در مقاله آموزش اثر بخش منابع انسانی توسط اینجانب حسین رحمتیان بصورت مبسوط شرح داده شده است. شما عزیزان سرپرست می توانید یکی از فرم ها را دراختیار کارکنان قرار داده و دیگری را بعنوان نظارت بصورت رندمی در اختیار خود داشته باشید.

نیروی خدماتی - دانلود رایگان : چک لیست نظارت بر وظایف نیروهای خدماتی

امید است بتوانیم با ارائه راهکارهای متفاوت تری نسبت به گذشته در آموزش و توسعه کارکنان کلیه بخش های خدماتی ادارات و شرکت ها آثر بخش باشیم.

درباره ی گروه آموزشی نوشیجان

گروه آموزشی نوشیجان حـاصل یـک تفـکر تـحول گـرا و خلاق مـحور اسـت ، فـعالـیت ما بر سه محور آموزش حضوری در محل کارشما، آموزش های غیرحضوری(مجازی) و محصولات آموزشی می چرخد و تمام سعی ما بر این خواهد بود که همیشه مشتریانی راضی و وفادار گرد هم آوریم.
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید