آموزش نیروی خدماتی (اداری)آموزش پذیرایی و تشریفاتوبلاگ

دانلود رایگان : چک لیست نظارت بر وظایف نیروهای خدماتی

4.2/5 - (52 امتیاز)

چک لیست نظارت بر وظایف نیروهای خدماتی

با توجه به اینکه آموزش می تواند در توسعه نیروهای انسانی هر سازمان و شرکتی بطور مستقیم تاثیر داشته باشد اما باید فراموشکاری انسان را نیز در نظر گرفت لذا موسسه خدمات آموزشی نوشیجان با طراحی دو فرم که یکی مخصوص وظایف آبدارچیان است و دیگری در خصوص وظایف نیروهای خدماتی و نظافتچیان طراحی شده به دنبال ارائه خدمات پس آموزش بوده و به این صورت قصد دارد تا آموزش های ارائه شده را اثر بخش و کارا نماید.

که این مهم در مقاله آموزش اثر بخش منابع انسانی توسط اینجانب حسین رحمتیان بصورت مبسوط شرح داده شده است. شما عزیزان سرپرست می توانید یکی از فرم ها را دراختیار کارکنان قرار داده و دیگری را بعنوان نظارت بصورت رندمی در اختیار خود داشته باشید.

امید است بتوانیم با ارائه راهکارهای متفاوت تری نسبت به گذشته در آموزش و توسعه کارکنان کلیه بخش های خدماتی ادارات و شرکت ها آثر بخش باشیم.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
سلام!

اگر سوال شما در سوالات متداول نیست ما آماده پاسخگویی هستیم

  • گروه آموزشی نوشیجان از سال 1384 با شماره ثبت 25673 فعالیت می نماید. و دارای نماد اعتماد و نماد ساماندهی از مرکز توسعه تجارت الکترونیک است که در قسمت پایین سایت قابل مشاهده است.
  • بعد از خرید هر فایل یا دوره شما می توانید نام خود را در نوار بالای سایت در جلو پنل کاربری مشاهده نمایید. اگر روی پنل کلیک نمایید وارد پنل کاربری شده و در آنجا از طریق دانلود ها به فایل دانلودی و دروره ها که با رنگ قرمز مشخص شده به دوره های آموزشی دسترسی خواهید داشت.
  • شما می توانید از طریق لینک زیر دوره مورد نظر خود را انتخاب نموده و جهت برگزاری دوره در محل خودتان با جهت مشاوره تماس بگیرید. https://www.nooshijanco.ir/karkonan
SocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocial