کتاب

کتاب رایگان کوچینگ توسعه فردی و کسب و کار

5/5 - (2 امتیاز)

 کتاب رایگان کوچینگ :کوچینگ علم و مهارت جدیدی است که امروزه دهان به دهان در میان مردم از آن حرف زده می‌شود برخی آن را در کسب و کار، و برخی دیگر در توسعه فردی و بهبود زندگی اجتماعی مورد استفاده قرار می‌دهند. در این میان افرادی دانش اندوخته این مهارت هستند که با برگزاری دوره های متفاوت با نام کوچیگ این دانش را به دیگران انتقال می دهند.

 شاید در ابتدا افرادی که وارد این علم می‌شوند دچار سرگرمی شده و حس عدم اعتماد از کاربردی بودن آن در ذهن و فکرشان به وجود آید و در این تردید قرار بگیرند که چگونه امکان دارد راه حل همه مشکلات در وجود و درون خودشان باشد اما از آن آگاه نباشند.

 در این مجموعه سعی شده است با معرفی کامل علم کوچینگ، دو رویکرد به این علم  را در مقابل چشم شما خوانندگان محترم قرار دهیم ، اول شما به عنوان یک کوچ می‌تواند در قالب جلسات کوچینگ دیگران را در رسیدن به مقصد نهایی هدایت نمایید و در رویکرد دوم شما به عنوان فردی آگاه با فراگیری مهارت‌های کوچینگ می توانید آموخته های خود را در زندگی اجتماعی و شغلی خود به کار بگیرید. در پایان یک کوچ حرفه‌ای از مطالعه، پژوهش و تجربه های عملی برای خودش یک نقشه ذهنی، عینی، سریع و نهادینه شده پرورش می دهد او به خوبی می داند که به چه اصولی باید وفادار باشد تا بتواند با تمرین و آگاهی به یک متخصص تبدیل شود.

پیشنهاد می‌کنیم ببینید  کتاب فنون پذیرایی و تشریفات اداری

قیمت کتاب حاضر 89000 تومان است که برای شرکت کنندگان در دوره های کوچینگ بصورت رایگان ارائه می گردد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا