آموزش نیروی خدماتی (اداری)آموزش پذیرایی و تشریفاتوبلاگ

آموزش شرح وظایف پرسنل خدمات بیمارستان

4.7/5 - (28 امتیاز)

آموزش شرح وظایف: پرسنل خدمات بیمارستان

آموزش منابع انسانی هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری جهت توسعه به شمار می رود. در این میان گروه آموزشی نوشیجان جهت بهبود وضعیت پرسنل بیمارستان ها اقدام به برگزاری آموزش های جهت کارکنان غیر درمانی بیمارستان ها نموده است.

سوالات مهمی که قبل از آموزش توسط کارشناسان ما از در خواست کنندگان دوره آموزشی پرسیده می شود:

1-چه کسانی در دوره شرکت می کنند؟

2-وظایف اصلی کارکنان بطور خلاصه چیست ؟

3-چه نقصی در انجام وظایف افراد دیده شده است؟

4-شما بعد از آموزش چه انتظاری از افراد دارید؟

آموزش پیشخدمت اداری

آموزش شرح وظایف خدمه بیمارستان(کارکنان خدماتی بیمارستان) آموزش پرسنل خدماتی بیمارستان ها

بطور حتم هر زمان بیمار و یا همراه یک  بیمار وارد ساختار بیمارستان می شود از نوع رفتار و گفتار کارکنان و همچنین پوشش و ظاهر کارمندان از یک طرف و نظافت وتمیزی فضاهای موجود در بیمارستان از طرف دیگر به قضاوت در مورد آن بیمارستان و کارکنان آن می پردازد.

از آنجا که ریاست بیمارستان ها به دنبال جذب بیماران و بهتر بگوییم مشتری مداری و رضایت مراجعه کنندگان هستند، رعایت اصول حرفه ای در انجام وظایف لازم وضروری به نظر می رسد.

ما وظایف کارکنان را به دو بخش اصلی تقسیم می کنیم:

1-وظایف عمومی

2-وظایف خصوصی

در بخش وظایف عمومی کلیه افرادی که در یک بیمارستان مشغول به فعالیت هستند ملزم به رعایت موارد ذیل هستند:

1-آداب معاشرت و الگو های رفتاری (نوع صحبت کردن- ایستادن- گوش دادن و….)

2-بهداشت فردی (رسیدگی به ظاهر – پوشش و….)

رعایت این دو اصل برای کلیه نیروهای غیر درمانی که شامل آبدارچی- بیمار بر -راننده – تلفنچی – نگهبان – خدمتکار –آزمایشگاه- خدمتکار بخش و…می باشد اهمیت دارد.

 انجام وظایف خصوصی افراد است.

در انجام وظایف خصوصی برای هر فرد شرح وظایف مشخصی تعریف می شود وآن فرد ملزم به رعایت کلیه قوانین در اجرای درست وظایف خود می باشد. هرگونه اشتباه در انجام وظایف خصوصی و یا امور عمومی می تواند تاثیر منفی روی مشتریان بیمارستان داشته باشد.آموزش کلید موثر در جلوگیری از خطا ها و اشتباهات احتمالی است. اجرای آموزش موجب کارایی بالاتر و بهبود عملکرد کارکنان خواهد بود

موسسه آموزشی نوشیجان با استفاده از مدرسان مجرب اقدام به برگزاری دوره آموزش شرح وظایف خدمه بیمارستان(کارکنان خدماتی بیمارستان) جهت ارتباط موثر با بیمار نموده است. شما می توانید جهت اموزش در محل بیمارستان با ما تماس بگیرید

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
سلام!

اگر سوال شما در سوالات متداول نیست ما آماده پاسخگویی هستیم

  • گروه آموزشی نوشیجان از سال 1384 با شماره ثبت 25673 فعالیت می نماید. و دارای نماد اعتماد و نماد ساماندهی از مرکز توسعه تجارت الکترونیک است که در قسمت پایین سایت قابل مشاهده است.
  • بعد از خرید هر فایل یا دوره شما می توانید نام خود را در نوار بالای سایت در جلو پنل کاربری مشاهده نمایید. اگر روی پنل کلیک نمایید وارد پنل کاربری شده و در آنجا از طریق دانلود ها به فایل دانلودی و دروره ها که با رنگ قرمز مشخص شده به دوره های آموزشی دسترسی خواهید داشت.
  • شما می توانید از طریق لینک زیر دوره مورد نظر خود را انتخاب نموده و جهت برگزاری دوره در محل خودتان با جهت مشاوره تماس بگیرید. https://www.nooshijanco.ir/karkonan
SocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocial