خانه / دپارتمان آموزش / آموزش پذیرایی و تشریفات / طریقه استفاده از ظروف شیشه ای در میز غذا خوری
ظروف شیشه ای در میز غذا خوری

طریقه استفاده از ظروف شیشه ای در میز غذا خوری

طریقه استفاده از ظروف شیشه ای در میز غذا خوری
4.8 امتیاز در مجموع 25 رای از 1 تا 5

ظروف شیشه ای در میز غذا خوری

وقتی دو یا سه لیوان برای نوشیدنی در روی میز غذا خوری باشد در چه زمانی از غذا خوردن باید از هریک استفاده نمود در این فیلم اموزشی که دوبله و ترجمه آن توسط تیم موسسه آموزشی نوشیجان صورت گرفته  قصد داریم به این مهم بپردازیم لطفا با ما همراه شوید.

با توجه به اینکه استفاده از لوازم پذیرایی به سمت وسوی تشریفاتی شدن پیش رفته وبسیاری از رستوران ها چه در داخل کشور ایران و چه در خارج از ایران به سمت وسوی تشریفات قدم نهاده اند، لازم وضروری است که تمامی افراد با وسایل میز غذا خوری از جمله ظروف شیشه ای آشنایی لازم را  داشته وهر کدام از این ظروف در وقت خود مورد استفاده قرار بگیرند.

همچنین در بسیاری از جلسات پذیرایی مدیران سازمان ها وارگان ها استفاده از این وسایل لازم وضروری است ،که بهتر است تمامی کارکنان شرکتها وارگانها وسازمانها واز جمله مدیران به خوبی بتوانند از این وسایل استفاده نمایند.

 

<

/p>

 

 

 

درباره ی گروه آموزشی نوشیجان

گروه آموزشی نوشیجان حـاصل یـک تفـکر تـحول گـرا و خلاق مـحور اسـت ، فـعالـیت ما بر سه محور آموزش حضوری در محل کارشما، آموزش های غیرحضوری(مجازی) و محصولات آموزشی می چرخد و تمام سعی ما بر این خواهد بود که همیشه مشتریانی راضی و وفادار گرد هم آوریم.
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید