آموزش نیروی خدماتی (اداری)آموزش پذیرایی و تشریفاتمقالات

آموزش و استخدام نیروهای خدماتی

4.8/5 - (24 امتیاز)

آموزش و استخدام نیروهای خدماتی

امروزه کلیه شرکت ها و ارگان های دولتی و خصوصی زمان اسخدام نیروهای خدماتی که به عنوان راننده ، نظافت چی ،نگهبان و مخصوصا آبدارچیان به دنبال نیروهای آموزش دیده و با تجربه هستند تا بتوانند در امور محوله مدیریت آن شرکت یا سازمان را یاری رسانند، معمولا این مدیران به دنبال نیروهایی نیستند که در انجام وظایف خطاهای مستمر و تکراری داشته باشند.

آموزش تشریفات اداریبا توجه به اینکه این شغل خدمت رسانی به مشتریان می باشد، دانستن اصول اولیه آداب معاشرت ،فنون پذیرایی و نظافت دقیق محیط برای شخصی که تازه استخدام می شود ضروری است.

از این جهت تعداد زیادی از ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی به اینجانب “حسین رحمتیان” که مدرس دوره های فنون پذیرایی و تشریفات می باشم جهت استخدام نیروی کاری مراجعه و یا تلفنی درخواست خود را اعلام می کنند.

در این خصوص موسسه خدمات  گردشگری مهارت گستر نوشیجان  قصد دارد دوره ای در خصوص آموزش پیش خدمت اداری برگزار نماید تا بتواند پاسخگوی نیاز استخدام این گونه مشاغل باشد. بنابراین می توانید از طریق تماس با ما ارتباط برقرار کنید و یا در سایت  ثبت نام نمایید تا بتوانید در این دوره ها شرکت کنید.

پیشنهاد می‌کنیم ببینید  چگونه رستوران موفقی داشته باشیم-آموزش رستوران داری و میزبان رستوران

آموزش و استخدام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا