خانه / دپارتمان آموزش / آموزش پذیرایی و تشریفات / آموزش و استخدام نیروهای خدماتی
آموزش نیروی های خدماتی

آموزش و استخدام نیروهای خدماتی

جهت حمایت از ما، لطفا امتیاز این پست را از طریق ستاره های بالا مشخص کنید (فقط بر روی ستاره ها کلیک کنید)

آموزش و استخدام نیروهای خدماتی

امروزه کلیه شرکت ها و ارگان های دولتی و خصوصی زمان اسخدام نیروهای خدماتی که به عنوان راننده ، نظافت چی ،نگهبان و مخصوصا آبدارچیان به دنبال نیروهای آموزش دیده و با تجربه هستند تا بتوانند در امور محوله مدیریت آن شرکت یا سازمان را یاری رسانند، معمولا این مدیران به دنبال نیروهایی نیستند که در انجام وظایف خطاهای مستمر و تکراری داشته باشند.

با توجه به اینکه این شغل خدمت رسانی به مشتریان می باشد، دانستن اصول اولیه آداب معاشرت ،فنون پذیرایی و نظافت دقیق محیط برای شخصی که تازه استخدام می شود ضروری است.

از این جهت تعداد زیادی از ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی به اینجانب “حسین رحمتیان” که مدرس دوره های فنون پذیرایی و تشریفات می باشم جهت استخدام نیروی کاری مراجعه و یا تلفنی درخواست خود را اعلام می کنند.

در این خصوص موسسه خدمات  گردشگری نوشیجان  قصد دارد دوره ای در خصوص آموزش پیش خدمت اداری برگزار نماید تا بتواند پاسخگوی نیاز استخدام این گونه مشاغل باشد. بنابراین می توانید از طریق تماس با ما ارتباط برقرار کنید و یا در سایت  ثبت نام نمایید تا بتوانید در این دوره ها شرکت کنید.

آموزش و استخدام

فرم ثبت نام کارجویان

  • Date Format: MM slash DD slash YYYY
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 

درباره ی گروه آموزشی نوشیجان

گروه آموزشی نوشیجان حـاصل یـک تفـکر تـحول گـرا و خلاق مـحور اسـت ، فـعالـیت ما بر سه محور آموزش حضوری در محل کارشما، آموزش های غیرحضوری(مجازی) و محصولات آموزشی می چرخد و تمام سعی ما بر این خواهد بود که همیشه مشتریانی راضی و وفادار گرد هم آوریم.
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید