اخبار

دوره تولید محتوا با کمتازیا (camtasia)آغاز شد

5/5 - (1 امتیاز)

دوره تولید محتوا با کمتازیا (camtasia) آغاز شد-امروزه وضعیت به هر صورتی که باشد محکوم به پیشروی با دنیای دیجیتال هستیم و برای عقب نماندن از این وضعیت باید با سرعت حرکت نماییم تا بتوانیم خودمان را به دیگران که از ما جلوتر هستند برسانیم

در این میان آموزش های آنلاین، آموزش های الکترونیک ،آموزش از راه دور و حتی آموزش های آفلاین عناوینی هستند که روزانه به گوش ما می‌خورد و متوجه می‌شویم که اگر واقعاً بخواهیم علمی را بیاموزیم حتماً لازم نیست از منزل خارج شویم و هزینه ایاب و ذهاب و همچنین هزینه‌های گزاف آموزش های حضوری را متحمل شویم.

دوره تولید محتوا

 حالا یک پیشنهاد ویژه برای شما

چرا شما به عنوان یک شخصیت دانشگاهی تولید کننده محتوای آموزشی نباشید ، تا بتوانیم مانند بسیاری از مدرسان علم خود را با دیگران به اشتراک گذاشته و آن را بفروش برسانید و درامد زایی داشته باشید.

پیشنهاد می‌کنیم ببینید  برگزاری اولین دوره اصول و فنون مذاکره در اصفهان

دوره‌ای که در پیش رو دارید یک دوره کاربردی بوده که اگر بخواهید می توانید محتوای تولیدشده خود را برای فروش در اختیار ما قرار دهید و ۷۰ درصد  سود خالص از فروش هر دوره بدست بیاورید.

 در صورتی که تمایل به شرکت دوره آموزشی تولید محتوا با نرم افزار کمتازیا را دارید ابتدا باید با این دوره از اینجا به صورت ضمنی آشنا شوید و بعد اقدام به شرکت نمایید

 یک نوید به شما که در اصفهان زندگی می کنید

 این دوره به صورت کاملا رایگان در سازمان فنی حرفه ای کشور برای اصفهانی های عزیز تشکیل می گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا