اخبار

مسابقات مهارت شغلی نیروهای خدمات اداری

5/5 - (1 امتیاز)

مسابقات مهارت شغلی نیروهای خدمات اداری

بعد از اینکه سال‌ها در مورد آموزش نیروهای خدمات اداری و پرسنل پذیرایی در خصوص میزبان اداری، آبدارچیان نظافتچیان، رانندگان سازمانی و پرسنل بخش انتظامات و نگهبانی مطالعه و تحقیق نمودم در سال ۱۳۹۸ با پیشنهاد شرکتی مبنی بر برگزاری مسابقات تئوری و عملی،  ویژه بخش خدمات مواجه شدم به نام (مسابقه مهارت شغلی.)

 مسابقات مهارت شغلی برای اولین بار در بهمن ماه ۱۳۹۸ مابین نیروهای خدماتی و میزبان اداری شرکت توزیع برق اصفهان برگزار شد. در این مسابقات ابتدا ۲۹ نفر وارد مسابقات عملی شدند و هر آنچه که در طول خدمت یاد گرفته بودند از آنها آزمون گرفته شد. از تهیه و آماده سازی تا چیدمان و پذیرایی همچنین آراستگی ظاهری تا آراستگی شغلی مورد آزمون قرار گرفت و در نهایت ۱۰ نفر به مسابقات تئوری راه یافتند. بعد از پرسش و پاسخ های مختلف در خصوص شغل مورد تصدی در پایان یک نفر از سراسر استان به عنوان نفر اول مسابقات پذیرفته شد.

پذیرایی و میزبانی اداری

در این مسابقات برای این که اعتراضی وجود نداشته باشد کلیپ هایی از چیدمان جمع کردن آماده‌سازی و پذیرایی ساخته شد تا روسای نیروهای خدماتی به اشتباه پرسنل خود آگاه باشند.

پیشنهاد می‌کنیم ببینید  دوره کوچینک توسعه فردی و کسب کار

مزیت های مسابقات مهارت شغلی

  • احساس ارزشمندی نیروهای خدماتی
  • انجام کارهای عملی و ثبت آموزش های قبلی
  • ایجاد اعتماد به نفس در میان کارکنان
  • شناسایی نقاط ضعف و قوت کارکنان

نتیجه

نتیجه به دست آمده مسابقات مهارت شغلی کارکنان خدماتی که اینجانب داوری و طراحی آن را بر عهده داشتم برای شرکت توزیع برق منطقه ای اصفهان بسیار رضایت بخش بود لذا اینجانب حسین رحمتیان انجام چنین مسابقاتی را به سایر شرکت‌ها و موسسات و سازمان ها پیشنهاد می کنم موفق و پیروز باشید.

عزیزانی که قصد برگزاری مسابقات مهارت شغلی ویژه کارکنان خدمات اداری خود را دارند می توانند از طریق تماس با ما در ارتباط باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا