کارگاه وسمینارها

دوره فنون پذیرایی ومهمانداری اداری شرکت پایانه‌های داده‌ای نوین

4.3/5 - (9 امتیاز)

 پذیرایی و مهمانداری اداری شرکت پایانه‌های داده‌ای نوین(گزارش دوره)

دوره اصول پذیرایی و تشریفات ویژه نیروهای خدماتی از سال 1389 به‌صورت کاملاً کاربردی و مرتبط با شرح وظایف شغلی نیروهای خدماتی توسط گروه آموزشی نوشیجان برای کلیه سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی برگزار می‌گردد.

تجربه چند سال اخیر نشان داده، اگر بعد از آموزش هیچ‌گونه بازخوردی (تغییر رفتار کارکنان خدماتی) دریافت نشود و یا رفتار سلیقه‌ای از آنان خواسته شود، اثربخشی آموزش ارائه‌شده به حداقل ممکن می‌رسد.

آموزش پذیرایی

لذا جهت بالا بردن تأثیر آموزش‌های ارائه‌شده موارد ذیل پیشنهاد می‌گردد.

  • جهت منظم و استاندارد شدن رفتار شغلی کارکنان خدماتی از چک‌لیست‌های کنترلی به‌صورت تصادفی استفاده نمایید.
  • جهت تثبیت آموزه‌ها از آنان رفتار سلیقه‌ای که مغایر با آموزش باشد درخواست نکنید.
  • برای هماهنگی بین مسئولین دفاتر و کارکنانپذیرایی ومهمانداری، پیشنهاد می‌شود مسئولین دفاتر در دوره ارتباط مؤثر شرکت نمایند.
  • سرپرست مستقیم کارکنان خدماتی باید رابطه‌ای خاص با زیردستان داشته باشد به‌طوری‌که ازیک‌طرف با کارکنان خود دوست بوده و از طرف دیگر کارکنان خدماتی خواسته‌های وی را که در جهت منافع شرکت می‌باشد را به‌صورت کامل اجابت نمایند
  • سرپرست مستقیم کارکنان خدماتی باید روحیه کار تیمی را در نیروهای پذیرایی و مهمانداری خود زنده نموده تا کارایی آنان را افزایش دهد.
پیشنهاد می‌کنیم ببینید  بازآموزی دبیران هتل داری و گردشگری کاردانش اصفهان

پذیرایی و مهمانداری

گروه آموزشی نوشیجان

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
سلام!

اگر سوال شما در سوالات متداول نیست ما آماده پاسخگویی هستیم

  • گروه آموزشی نوشیجان از سال 1384 با شماره ثبت 25673 فعالیت می نماید. و دارای نماد اعتماد و نماد ساماندهی از مرکز توسعه تجارت الکترونیک است که در قسمت پایین سایت قابل مشاهده است.
  • بعد از خرید هر فایل یا دوره شما می توانید نام خود را در نوار بالای سایت در جلو پنل کاربری مشاهده نمایید. اگر روی پنل کلیک نمایید وارد پنل کاربری شده و در آنجا از طریق دانلود ها به فایل دانلودی و دروره ها که با رنگ قرمز مشخص شده به دوره های آموزشی دسترسی خواهید داشت.
  • شما می توانید از طریق لینک زیر دوره مورد نظر خود را انتخاب نموده و جهت برگزاری دوره در محل خودتان با جهت مشاوره تماس بگیرید. https://www.nooshijanco.ir/karkonan
SocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocial