آموزش فنون پذیرایی سالن و تالارآموزش پذیرایی و تشریفاتوبلاگ

پنج ایده خلاق برای برنامه ریزی مراسم

4.6/5 - (166 امتیاز)

 پنج ایده خلاق برای برنامه ریزی مراسم

به عنوان یک برنامه ریز مراسم، تمایل دارید تا مراسم را به نحو احسن برگزار کرده و خاطره ای فراموش نشدنی برای دیگران بسازید.

 انتخاب هایی که در مورد غذا ها و پیش غذا ها دارید،  با هر نتیجه ای که داشته باشد، تاثیر بزرگی بر شرکت کنندگان مراسم دارد. برای آنکه بتوانید بهترین تدبیر غذایی را داشته باشید در اینجا پنج ایده خلاق برای اجرای مراسم های آینده آورده شده که به طور قطع می تواند در لذت بخش بودن مراسم برای شرکت کنندگان موثر باشد.

 پنج ایده خلاق برای برنامه ریزی مراسم

1- فراهم کردن انتخاب های درخواستی شرکت کنندگان در مراسم: با برگزاری مراسم شما این نگرانی را دارید که شرکت کنندگان مراسم انتخاب هایی که در مورد تهیه غذا و نوع غذا را داشته اید، دوست نداشته باشند و روشن است که شما باید آن چیزی را فراهم کنید که آن ها می خواهند. بنابراین شما می توانید به پیش برنامه مدیریتی خود که دارای انتخاب های سفارشی شده است گزینه ی دیگری را اضافه کنید و از شرکت کنندگان بپرسید چه چیزی را ترجیح می دهند. یا اگر شما از آن دسته افرادی هستید که در یک سال تعداد بیشماری از مراسم ها و کنفرانس ها را برنامه ریزی می کنید می توانید با استفاده از یک نظرسنجی، نظر شرکت کنندگان در مورد اجرای مراسم ها در آینده جویا شوید.

پیشنهاد می‌کنیم ببینید  نظافت سرویس بهداشتی+آموزش نظافتچیان اداری- نظافت دستشویی

2- انتخاب غذاهای منحصر بفرد: برای اینکه بتوانید یک برنامه ریزی چشمگیر و برجسته را تجربه کنید باید انتخاب هایی را که در مورد غذا ها دارید نیز برجسته و خاص باشد، با انتخاب های ساده تنها یک مراسم معمولی و ساده را تجربه می کنید. بنابراین تلاش کنید تا غذاها کم نظیر را در برنامه ریزی خود بگنجانید و برای این کار می توانید از رسانه های اجتماعی ایده بگیرید.

3- شراکت با یک آشپز معروف: برای اجرای ایده های خلاقانه می توانید از آشپزهای صاحب سبک و معروف استفاده کنید. در صورتی که توانایی تامین هزینه را دارید از آشپزهای معروف در برگزاری مراسم ها استفاده کنید.

4- خلاق بودن: در مورد ناکافی بودن بودجه تان نگران نباشید. شما می توایند غذاهای ساده را به شیوه ای خلاقانه و منحصر به فرد ارائه کنید.

5- هماهنگی بین غذا و موقعیت مراسم: بسته به نوع مراسم، نوع غذاها و چاشنی ها را انتخاب کنید.

پیشنهاد می‌کنیم ببینید  ثبت نام راهنمایان و مدیر فنی میراث فرهنگی

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
سلام!

اگر سوال شما در سوالات متداول نیست ما آماده پاسخگویی هستیم

  • گروه آموزشی نوشیجان از سال 1384 با شماره ثبت 25673 فعالیت می نماید. و دارای نماد اعتماد و نماد ساماندهی از مرکز توسعه تجارت الکترونیک است که در قسمت پایین سایت قابل مشاهده است.
  • بعد از خرید هر فایل یا دوره شما می توانید نام خود را در نوار بالای سایت در جلو پنل کاربری مشاهده نمایید. اگر روی پنل کلیک نمایید وارد پنل کاربری شده و در آنجا از طریق دانلود ها به فایل دانلودی و دروره ها که با رنگ قرمز مشخص شده به دوره های آموزشی دسترسی خواهید داشت.
  • شما می توانید از طریق لینک زیر دوره مورد نظر خود را انتخاب نموده و جهت برگزاری دوره در محل خودتان با جهت مشاوره تماس بگیرید. https://www.nooshijanco.ir/karkonan
SocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocialSocial