خانه / دپارتمان آموزش / آموزش پذیرایی و تشریفات / پنج ایده خلاق برای برنامه ریزی مراسم
Holding ceremony 600x330 - پنج ایده خلاق برای برنامه ریزی مراسم

پنج ایده خلاق برای برنامه ریزی مراسم

جهت حمایت از ما، لطفا امتیاز این پست را از طریق ستاره های بالا مشخص کنید (فقط بر روی ستاره ها کلیک کنید)

 پنج ایده خلاق برای برنامه ریزی مراسم

به عنوان یک برنامه ریز مراسم، تمایل دارید تا مراسم را به نحو احسن برگزار کرده و خاطره ای فراموش نشدنی برای دیگران بسازید.

 انتخاب هایی که در مورد غذا ها و پیش غذا ها دارید،  با هر نتیجه ای که داشته باشد، تاثیر بزرگی بر شرکت کنندگان مراسم دارد. برای آنکه بتوانید بهترین تدبیر غذایی را داشته باشید در اینجا پنج ایده خلاق برای اجرای مراسم های آینده آورده شده که به طور قطع می تواند در لذت بخش بودن مراسم برای شرکت کنندگان موثر باشد.

پذیرایی1 - پنج ایده خلاق برای برنامه ریزی مراسم

1- فراهم کردن انتخاب های درخواستی شرکت کنندگان در مراسم: با برگزاری مراسم شما این نگرانی را دارید که شرکت کنندگان مراسم انتخاب هایی که در مورد تهیه غذا و نوع غذا را داشته اید، دوست نداشته باشند و روشن است که شما باید آن چیزی را فراهم کنید که آن ها می خواهند. بنابراین شما می توانید به پیش برنامه مدیریتی خود که دارای انتخاب های سفارشی شده است گزینه ی دیگری را اضافه کنید و از شرکت کنندگان بپرسید چه چیزی را ترجیح می دهند. یا اگر شما از آن دسته افرادی هستید که در یک سال تعداد بیشماری از مراسم ها و کنفرانس ها را برنامه ریزی می کنید می توانید با استفاده از یک نظرسنجی، نظر شرکت کنندگان در مورد اجرای مراسم ها در آینده جویا شوید.

2- انتخاب غذاهای منحصر بفرد: برای اینکه بتوانید یک برنامه ریزی چشمگیر و برجسته را تجربه کنید باید انتخاب هایی را که در مورد غذا ها دارید نیز برجسته و خاص باشد، با انتخاب های ساده تنها یک مراسم معمولی و ساده را تجربه می کنید. بنابراین تلاش کنید تا غذاها کم نظیر را در برنامه ریزی خود بگنجانید و برای این کار می توانید از رسانه های اجتماعی ایده بگیرید.

3- شراکت با یک آشپز معروف: برای اجرای ایده های خلاقانه می توانید از آشپزهای صاحب سبک و معروف استفاده کنید. در صورتی که توانایی تامین هزینه را دارید از آشپزهای معروف در برگزاری مراسم ها استفاده کنید.

4- خلاق بودن: در مورد ناکافی بودن بودجه تان نگران نباشید. شما می توایند غذاهای ساده را به شیوه ای خلاقانه و منحصر به فرد ارائه کنید.

5- هماهنگی بین غذا و موقعیت مراسم: بسته به نوع مراسم، نوع غذاها و چاشنی ها را انتخاب کنید.

 

درباره ی گروه آموزشی نوشیجان

گروه آموزشی نوشیجان حـاصل یـک تفـکر تـحول گـرا و خلاق مـحور اسـت ، فـعالـیت ما بر سه محور آموزش حضوری در محل کارشما، آموزش های غیرحضوری(مجازی) و محصولات آموزشی می چرخد و تمام سعی ما بر این خواهد بود که همیشه مشتریانی راضی و وفادار گرد هم آوریم.
  • دیدگاه شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود.
  • از ارسال متن بصورت فینگلیش خودداری نموده و فارسی تایپ کنید.
  • دیدگاه و سوالات شما توسط کارشناسان ما بین 1 تا 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

  • سلام ! حدس بزنید