آموزش در محل کار شمامدیران و کارمندانمنشی و مسئول دفتر مدیراننگهبانی و حفاظت فیزیکیواحد نقلیه و رانندگان اداریکارکنان رستوران و تالارهاکارکنان غیر درمانی بیمارستانهاکارکنان هتل ها

لیست دوره های آموزشی

5/5 - (5 امتیاز)

آموزش منابع انسانی

آموزش منابع انسانی در کلیه سطوح اداری از بخش مدیران و تصمیم گیرندگان تا مدیران عملیاتی و کلیه کارکنان از واجبات هرشرکت و سازمانی به حساب می آید .

بطور حتم آموزش منابع انسانی می تواند موجب توسعه رفتاری افراد گردد و در پایان نتیجه قابل قبولی را برای شرکت و سازمان به دنبال داشته باشد.

اگر مدیری اعتقاد به آموزش نداشته باشد مطمئنا محکوم به شکست است و رو به زوال می رود.

همگی به این مسئله آگاهی داریم که هر شرکت و سازمانی از دو منبع مالی و منبع انسانی برخوردار است. عملکرد خوب منابع انسانی می تواند موجب درآمدزایی و توسعه شرکت باشد. در صورتیکه هرچقدر منابع مالی داشته باشیم نیروی انسانی ضعیف و بد می تواند آن را نابود کرده و موجبات ورشکستگی آن مجموعه را به دنبال داشته باشد.

به این علت گروه آموزشی مهارت گستر نوشیجان جهت ارتقاء نیروهای انسانی در بخش هتل داری – گردشگری و تشریفات اقدام به تولید محتوا و ارائه آموزش های کاربردی به سازمان ها و شرکت ها و مجموعه های مرتبط نموده است که در زیر به تعدادی از دوره های آموزشی اشاره می گردد.

پیشنهاد می‌کنیم ببینید  آموزش صفر تا صد رستوران داری-گارسون رستوران

دوره های تشریفات اداری ویژه سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی

آموزش رستوران داری

آموزش ارتباطات و توسعه فردی

آموزش بیمارستان ها و مراکز درمانی

آموزش هتل داری

آموزش گردشگری و خدمات رزرو بلیط در شرکت ها 

پیشنهاد می‌کنیم ببینید  دوره تخصصی قصابی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا