آموزش در محل کار شمامدیران و کارمندانمنشی و مسئول دفتر مدیراننگهبانی و حفاظت فیزیکیواحد نقلیه و رانندگان اداریکارکنان رستوران و تالارهاکارکنان غیر درمانی بیمارستانهاکارکنان هتل ها

لیست دوره های آموزشی

5/5 - (5 امتیاز)

آموزش منابع انسانی

آموزش منابع انسانی در کلیه سطوح اداری از بخش مدیران و تصمیم گیرندگان تا مدیران عملیاتی و کلیه کارکنان از واجبات هرشرکت و سازمانی به حساب می آید .

بطور حتم آموزش منابع انسانی می تواند موجب توسعه رفتاری افراد گردد و در پایان نتیجه قابل قبولی را برای شرکت و سازمان به دنبال داشته باشد.

اگر مدیری اعتقاد به آموزش نداشته باشد مطمئنا محکوم به شکست است و رو به زوال می رود.

همگی به این مسئله آگاهی داریم که هر شرکت و سازمانی از دو منبع مالی و منبع انسانی برخوردار است. عملکرد خوب منابع انسانی می تواند موجب درآمدزایی و توسعه شرکت باشد. در صورتیکه هرچقدر منابع مالی داشته باشیم نیروی انسانی ضعیف و بد می تواند آن را نابود کرده و موجبات ورشکستگی آن مجموعه را به دنبال داشته باشد.

به این علت گروه آموزشی نوشیجان جهت ارتقاء نیروهای انسانی در بخش هتل داری – گردشگری و تشریفات اقدام به تولید محتوا و ارائه آموزش های کاربردی به سازمان ها و شرکت ها و مجموعه های مرتبط نموده است که در زیر به تعدادی از دوره های آموزشی اشاره می گردد.

پیشنهاد می‌کنیم ببینید  دفاع شخصی نگهبانان (دستورالعمل اجرایی)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا